Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам
Майк Ібарра, експрезидент Blizzard, вважає, що гравцям варто надати можливість залишити чайові розробникам після проходження гри.
У соцмережі X екскерівник написав таке:
Коли я проходжу гру, то подеколи залишаюся в захваті від того, наскільки прекрасний досвід це був. Подеколи навіть з’являються такі думки після завершення забавок: “От би дати творцям 10 чи 20 дол. чайових, адже мій досвід коштував більше, ніж 70$”
Ібарра розповідає, що для нього такими іграми були щонайменше Horizon Zero Dawn (огляд), God of War, Red Dead Redemption, Baldur’s Gate 3 та Elden Ring. Він зауважив, що «багато кому може не сподобатися ця ідея», але екочільник Blizzard вбачає у цьому можливість надати фідбек та віддячити за улюблені ігри.
Незалежні розробники вже давно для цієї мети використовують подібні до Patreon сервіси, а на itch.io під час завантаження безкоштовних ігор можна не лише обрати власну ціну, а й додатково надіслати «чайові розробнику».
Але чи доречний такий підхід для проєктів з великим бюджетом? Ми вже маємо різноманітні косметичні DLC та мікротранзакції, що в теорії мали б підтримувати улюблені проєкти та їх творців. Окрім того, після проходження гри можна просто придбати копію гри другу, щоб віддячити студії.
Тим не менш, були й негативні реакції на цю ідею. Один користувач y X написав таке: «Може треба перестати вимагати від споживачів, а просто більше платити розробникам?». Інший користувач теж не мав ентузіазму до цього задуму і натомість висловився, що «за деякі ігри після проходження хочеться повернути кошти».
А як ви ставитеся до того, щоб залишати чайові творцям ігор?
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)